- På tilbud!
- -30,00 kr.

Flot puslespil med 1000 brikker, som illustrerer skovtårnet.
49x68 cm
5704907960805 |
2 puslespil med hver 24 brikker og søde motiver af dinosaurer
150 XXL brikker fra Ravensburger. Motivet er enhjørninge på stranden.
Jan van Haasteren er en hollandsk tegner, der har lavet motiverne til disse populære puslespil. Sjove motiver, med masser af humor!
Dette puslespil illustrerer et billede af Storebæltsbroen, hvor man kan ane den daglige trafik i morgentågen. Storebæltsbroen er ca. 18 km. lang og har ageret som forbindelsen mellem Fyn og Sjælland siden åbningen i 1997. Oprindeligt var broen projekteret til at være verdens længste hængebro med et spænd på 1.624 meter.
Bluey puslespil. Der er tre forskellige med hver 49 brikker. En god gave til enhver Bluey fan!
Dette puslespil illustrerer et billede af den velkendte Hammershus borgruin, der er Nordeuropas største borgruin. Borgen stammer tilbage fra middelalderen – og er formentlig bygge i starten af 1200-tallet, og har siden da været belejret, foræret væk og anvendt som statsfængsel.
Flot puslespil fra Ravensburger, med 100 XXL brikker. Med motiv af enhjørninge i måneskin.
Kvalitetspuslespil fra Ravensburger med 200 XXL brikker og motiv med dyrebørn.
Dette puslespil illustrerer et billede af de velkendte Strandhuse på Løkken Strand, som oprindeligt blev sat op i 1895, så badehotellernes gæster kunne klæde om nede på stranden. I dag er der næsten 500 strandhuse, som bliver flyttet ned på stranden i maj og står der til udgangen af september.
Brædstrup Puslespillet med 9 ud af de mange seværdige bygningsværker og områder
Jan van Haasteren er en hollandsk tegner, der har lavet motiverne til disse populære puslespil. Sjove motiver, med masser af humor!
Wasgij er det vanedannende unikke puslespilsmærke, hvor du skal bruge din fantasi til at sammensætte Wasgij-løsningen.
Træpuslespil med 5 brikker
OBS!! varen findes i 4 varianter skriv venligst i kommentaren hvilken en i ønsker